Xylem Water Solution Norway

Pumpeutstyr. ITT Flygt har vært en hovedaktør i fiskeoppdrettsmarkedet siden starten på midten av 70-tallet. I samarbeid med miljøet og myndigheter har De vært med på utvikling av mange banebrytende applikasjoner som har bidratt til effektivisering av bransjen. Her kan nevnes ensilasjetanker, dødfisktanker, blodvannsanlegg etc.

Informasjon
Telefon:73825330 Webside:www.flygt.no
Kontaktperson:Arvid Fossum E-post:arvid.fossum@flygt.com
AKVA group ASA Web: www.akvagroup.com - Tlf: 73842800
AQS AS Web: www.aqs.no - Tlf: 74288200
Aqua Gen Web: www.aquagen.no - Tlf: 73546299
AquaCulture Engineering AS Web: www.aceaquaculture.com - Tlf: 73806510
Aqualine Web: www.aqualine.no
Aquastructures AS Web: www.aquastructures.no - Tlf: 73831747
Bjørøya Fiskeoppdrett Web: bjoroya.no
Botngaard AS Web: www.botngaard.no - Tlf: 958 12 115
Brynsløkken Web: www.brynslokken.no
Containerservice Ottersøy AS
Din Bemanningspartner Web: db-partner.no/ - Tlf: 92845876
EVOLYS Web: www.evolys.no
FHL Midt-Norsk Havbrukslag Web: www.fhl.no - Tlf: 23896408
Flatsetsund Engineering AS Web: www.fls.no - Tlf: 71529420
Frøya videregående skole
Hepsø Notservice Web: www.notservice.no
Høgskolen i Sør-Trøndelag Web: hist.no/ - Tlf: 73 55 90 00
INAQ Management Tlf: 73806500
Infront-X AS Web: www.if-x.no
Inventas Produktdesign Web: www.inventas.no - Tlf: 73 80 25 73
Lerow Web: www.lerow.no
Lerøy Midt Web: www.leroy.no - Tlf: 72465025
Lindem Data Acquisition Web: lda.as/#/ - Tlf: (+47) 47 61 51 47
Lilleborg Profesjonell Tlf: 81536000
Marine Harvest Norway ASA Web: www.marineharvest.no
Midt-Norsk Havbruk AS Tlf: 74360900
Moveo AS Web: www.moveo.no - Tlf: 74391950
Multiconsult Web: www.multiconsult.no/ - Tlf: 92253720
Mørenot AS Web: www.morenot.no - Tlf: 70209500
Naviaq Web: www.naviaq.no - Tlf: 922 71 000
Nekton Havbruk Web: www.smolaks.no/wp/smolen-handelskompani-as/nekton-havbruk/
NetKem Web: www.netkem.no - Tlf: 66 80 82 15
NINA Web: www.nina.no - Tlf: 93466784
Norsk Fiskeriretur AS Web: www.nofir.no
NTNU Marin Kystutvikling Web: www.ntnu.no/nt - Tlf: 73591596
Nyskaping og Utvikling Ytre Namdal IKS Web: nyn.no/
Plastsveis Web: www.plastsveis.no - Tlf: 911 99 321
Rambøll Norge AS Tlf: 73841012
Rantex Flaarønning AS Web: www.rantex.no/ - Tlf: 41274070
SalMar Farming AS Web: www.salmar.no - Tlf: 72447900
SalmoNor AS Tlf: 74392155
Salsnes Filter AS Web: www.salsnes-filter.no - Tlf: 74 27 48 60
Searis Web: www.searis.no
SeaSide AS Web: www.stansas.no
SHM Solutions Web: www.shmsolutions.no - Tlf: 51224000
SinkaBerg Hansen AS Web: sinkaberghansen.no/ - Tlf: 47708800
SINTEF Fiskeri og havbruk AS Web: www.sintef.no/fisk
Smart Water Cluster Web: smartwatercluster.no/ - Tlf: 91563988
Smøla Klekkeri og Settefisk AS
Sparebank 1 SMN
Storvik Aqua AS Web: www.storvikaqua.no - Tlf: 905 01 370
Stranda prolog Web: www.stranda.net/ - Tlf: 71 40 14 00
Val Videregående skole Web: www.val.vgs.no
Veterinærinstituttet Web: www.vetinst.no
VWR International Web: https://no.vwr.com/ - Tlf: 960 95 202
Xylem Water Solution Norway Web: www.flygt.no - Tlf: 73825330
Åkerblå Web: åkerblå.no - Tlf: 72449377
Åsen Settefisk Tlf: 74086440